Ege Kontrplak

Firmamız 1970’li yıllarda İzmir’de kurulmuştur. O yıllardan beri İzmir bölgesinde çeşitli mağaza ve üretim tesisleriyle İzmir ve çevresindeki illere hizmette bulunmuştur.

2022 yılından beri işimize ve ürün kalitesine verdiğimiz ciddiyet ve iş disiplini ile kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Avrupa standartlarındaki tesisimiz ile yine Avrupa kalite standartlarına uygun ürünler üretmekteyiz.

Ürünlerimizi size güvenle ulaştırıyoruz

Ege Kontrplak, 2022 yılında aktif olarak Kontrplak, Marin kontrplak tedarik ve satışına başlamış garantili şekilde ürün teslim eden bir firma haline gelmiştir.

Üretim ve satışını yaptığımız ürünler;

  • Kontrplak
  • Marin kontrplak
  • Kayın kontrplak
  • Çam kontrplak
  • Kavak kontrplak
  • Wiremesh plywood (tırtıklı plywood) ve müşterilerimizin talepleri üzerine özel kombi kontrplak ürünlerinde alternatif olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin talep ve isteklerine anlık aksiyon alarak zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda 7/24 çalışarak yanıt veriyoruz.

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüm ürünlerimizin her zaman arkasında durup tamamen müşteri odaklı ve tüm ürünlerimizi garantili şekilde sizlere sevk ediyoruz.

Ege Kontrplak, sektörün en iyilerden biri olmasının nedeni, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübedir. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kullanım alanlarını bilmesi, ürün ve hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerine çözümler sunmasıdır.

Hizmet verdiğimiz iller

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak