6mm çam kontrplak

kontrplak , günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşmış bir yapı malzemesidir. 1200×2500 mm  ebat ve  6-40 mm kalınlık olarak dünya standartlarına  ve TSE 46 şartlarında üretilmektedir.

Kontrplak’ın kullanım alanı oldukça geniştir.  6mm çam kontrplak yerli 1. sınıf çam ağaçlarından elde edilmiş ve tutkallanmış papellerin çapraz şekilde ( suyuna ve sokrasına) dizildikten sonra yüksek basınç altında preslenmek sureti ile elde edilen malzemedir.

6mm çam kontrplak 5 katmandan oluşmaktadır. Ege kontrplak’tan tedarik ettiğiniz tüm malzemelerde olduğu gibi 6mm çam kontrplak ürününü de sizlere garantili şekilde teslim ediyoruz.

Kontrplak’ın kullanım alanı oldukça yaygındır. Bazıları  :  İnşaat , otomotiv , dekorasyon , mobilya işleri , kalıp işleri ,  çatı kaplama  , mobilya imalatı ,  duvar bölmeleri , tekne imalatı , tekne mobilyaları , ihracat sandıkları , hediyelik kutu imalatı  ve daha birçok alanda tercih edilmektedir.

Hizmet bölgelerimiz
Ankara , izmir , istanbul , Bursa , Bilecik , Çanakkale , Denizli , Eskişehir , Samsun , Trabzon başta olmak üzere 81 ilimiz’e tır ve palet bazlı gönderim yapabiliyoruz.

Benzer Gönderiler